Trzecia edycja SmartUp! już za chwilę!

Trzecia edycja SmartUp! już za chwilę!

Nowa normalność, w której przyszło nam żyć i pracować od 2020 roku przyspieszyła szereg nieuchronnie zachodzących zmian. Firmy z dnia na dzień musiały zmienić dotychczas obowiązujące modele biznesowe. Z kolei rozpowszechnienie się pracy zdalnej oraz przeniesienie wielu aktywności do sieci zachwiało równowagą pomiędzy życiem osobistym a zawodowym.

Obecnie trudno przewidzieć jakie zjawiska biznesowo–gospodarcze zdominują następne lata. Jedno jest natomiast pewne – gospodarkę czeka przyspieszona transformacja i będzie to zmiana uwzględniająca  poszanowanie środowiskowych limitów Ziemi.

Nowatorskie rozwiązania decydują o przyszłości firm oraz wpływają na nasze codzienne funkcjonowanie. Aby wyjść im naprzeciw musimy mieć świadomość, że naszymi działaniami i wyborami już dziś tworzymy lepsze jutro.

Zainteresowanych przyszłością zapraszamy do udziałach w debatach online podczas Konferencji SmartUp!. Spotykamy się w dniach 26-27 października 2021 r.

Koniecznie zarejestruj się na: https://smartup.wzp.pl/rejestracja/

Konferencja to 2 dni pełnych debat na najwyższym poziomie, ponad 20 prelegentów, a wśród nich trzech gości specjalnych: Dorota Wellman, Janiana Bąk oraz Karol Wójcicki. Wydarzenie poprowadzi Bartek Jędrzejak

To nie koniec atrakcji! Możesz zapisać się również na warsztaty upcyclingowe (dla dzieci i dorosłych) oraz kulinarne „zero waste”(dla dorosłych).

Zachęcamy do odwiedzenia strony wydarzenia https://smartup.wzp.pl/  i udziału w wydarzeniu.