Szkolenie praca zespołowa i role grupowe

Szkolenie praca zespołowa i role grupowe

Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniu, którego celem jest zdobycie praktycznej wiedzy w zakresie współpracy grupowej, którą można wykorzystać zarówno w życiu osobistym, jak i wdrożyć w działanie organizacji. Dzięki warsztatom uczestnicy będą mogli przyjrzeć się swojemu potencjałowi na tle grupy i eksplorować posiadane talenty.

Informacje o prowadzącej: Katarzyna Libiszewska – od wielu lat realizuje się zawodowo jako trener. Warsztaty z rozwoju osobistego, które prowadzi oparte są na doświadczeniu i wiedzy z zakresu kompetencji społecznych. Pomaga to łatwo przyswoić wiedzę i praktycznie rozwijać swoje umiejętności. Uwielbia metodę outdoor education, kiedy tylko może wyciąga grupy na świeże powietrze, aby pracować w środowisku naturalnym. W swojej pracy wykorzystuje wieloletnie doświadczenie oraz wiedzę, którą zdobyła w trakcie Studium Socjoterapii i Psychoterapii, Szkoły Psychoterapii Psychodynamicznej, Szkolenia z Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach oraz Szkolenia Outdoor Education.

🔵CO: Szkolenie Praca zespołowa i role grupowe
🔵GDZIE: INKU Inkubator Sektorów Kreatywnych al. Wojska Polskiego 90
🔵KIEDY: 19 czerwca 2023
🔵GODZINA: 10:00-14:00
🔵ILOŚĆ UCZESTNIKÓW: 10 osób
🔵PROWADZĄCA: Katarzyna Libiszewska
🔵ORGANIZATORZY: Stowarzyszenie Media Dizajn oraz INKU Inkubator Sektorów Kreatywnych
🔵KONTAKT: Magda Roman e-mail: mroman@mediadizajn.pl tel.:91 424 04 64
🔵LINK DO ZAPISÓW: https://tiny.pl/cmtl3

🔵Udział w szkoleniu jest całkowicie bezpłatny🔵

Wydarzenie realizowane w ramach projektu „AkTYwny KreaTYwny – pobudzanie ducha przedsiębiorczości kulturalnej i kreatywnej”.

Wspólnie działamy na rzecz Europy zielonej, konkurencyjnej i sprzyjającej integracji społecznej.

Projekt finansowany przez Islandię Liechtenstein i Norwegię z Funduszy EOG w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.

Działanie współfinansowane ze środków Gminy Miasto Szczecin.