Szkolenie Branding i podstawy projektowania graficznego dla NGO

Szkolenie Branding i podstawy projektowania graficznego dla NGO

Zapraszamy na szkolenie dla organizacji pozarządowych, poświęcone tematyce brandingu, rebrandingu oraz projektowania graficznego. Na warsztatach skoncentrujemy się na kluczowych elementach, takich jak kompozycja, kolory, typografia, podstawy prawne związane z prawem autorskim oraz wprowadzenie do kreatora Canva.

Podczas warsztatów odkryjesz, jak stworzyć lub wzmocnić markę swojej organizacji pozarządowej. Dowiesz się, jak skutecznie używać kompozycji, aby tworzyć spójne i atrakcyjne projekty graficzne. Poznasz zasady doboru kolorów i fontów, które będą wspierały przekaz i wartości Twojej organizacji.

Dodatkowo, omówimy podstawowe aspekty prawne związane z prawem autorskim, które warto znać projektując dla organizacji pozarządowych. Będziemy poruszać tematy ochrony twórczości, zasad korzystania z cudzych materiałów oraz unikania problemów prawnych.

W ramach warsztatów przedstawimy również podstawy Canvy, narzędzia, które ułatwia projektowanie graficzne. Dowiesz się, jak wykorzystać Canvę do tworzenia i udostępniania profesjonalnych projektów graficznych i skutecznej komunikacji.

Warsztaty są dedykowane organizacjom pozarządowym, które chcą rozwinąć swoją markę i komunikację wizualną. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz pracę nad swoim wizerunkiem czy planujesz rebranding, warsztaty te pozwolą Ci zdobyć praktyczną wiedzę i umiejętności.

Informacje o prowadzącej: Hanna Wysocka – absolwentka Wydziału Sztuk Wizualnych Akademii Sztuki w Szczecinie. Laureatka wielu stypendiów i konkursów, m.in: Stypendium Artystyczne Prezydenta Miasta Szczecin, Stypendium Naukowe Prezydenta Miasta Szczecin, Stypendium Rektora Akademii Sztuki dla Najlepszych Studentów. Liczne wystawy indywidualne i zbiorowe, m.in w Mediolanie, Berlinie i Warszawie. Obecnie dyrektorka kreatywna w Stowarzyszeniu Media Dizajn i Inkubatorze Sektorów Kreatywnych, projektantka graficzna, animatorka kultury. Prowadzi warsztaty kreatywne i z obszaru projektowania. Współpracowała z organizacjami pozarządowymi i ośrodkami kultury w Szczecinie i Polsce, m.in Nowe Horyzonty, Muzeum Narodowym w Szczecinie, Fundacją Artmosphere, Teatrem Kana, Stowarzyszeniem OFFicyna, Polską Fundacją Społeczeństwa Przedsiębiorczego. Certyfikowany menedżer projektów PRINCE2®. Ukończyła kurs w Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu „Akademia Lidera 2.0. Marketing i nowe media”. Certyfikowany Event Manager. Kuratorka wystawy Baltic Home.

🔵CO: Szkolenie Branding i podstawy projektowania graficznego dla NGO
🔵GDZIE: INKU Inkubator Sektorów Kreatywnych al. Wojska Polskiego 90
🔵KIEDY: 26 czerwca 2023
🔵GODZINA: 10:00-14:00
🔵ILOŚĆ UCZESTNIKÓW: 10 osób
🔵PROWADZĄCA: Hanna Wysocka
🔵ORGANIZATORZY: Stowarzyszenie Media Dizajn oraz INKU Inkubator Sektorów Kreatywnych
🔵KONTAKT: Magda Roman e-mail: mroman@mediadizajn.pl tel.:91 424 04 64
🔵LINK DO ZAPISÓW: https://tiny.pl/cm7d5

Udział w szkoleniu jest całkowicie bezpłatny

Wydarzenie realizowane w ramach projektu „AkTYwny KreaTYwny – pobudzanie ducha przedsiębiorczości kulturalnej i kreatywnej”.

Wspólnie działamy na rzecz Europy zielonej, konkurencyjnej i sprzyjającej integracji społecznej.

Projekt finansowany przez Islandię Liechtenstein i Norwegię z Funduszy EOG w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.

Działanie współfinansowane ze środków Gminy Miasto Szczecin.