Wystawa malarstwa Hanny Pieczyskiej – Kolor i forma

Wystawa malarstwa Hanny Pieczyskiej – Kolor i forma

Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy „Kolor i forma” autorstwa malarki Hanny Pieczyskiej!

Hanna Pieczyska to absolwentka Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Szczecinie, Instytutu Wychowania Plastycznego w Zielonej Górze oraz Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu. Jej prace były już na wielu wystawach zbiorowych ZPAP w Szczecinie, artystka wzięła także udział w 24. Festiwalu Malarstwa Współczesnego w Szczecinie.

Ponadto, twórczyni miała własne wystawy indywidualne, m.in. w: „Małym Końskim Kieracie” czy „Cafe 22”. Jej twórczość to połączenie kolorów i form, które poruszą każdego miłośnika sztuki!

Zapraszamy do INKU na al. Wojska Polskiego 90 w Szczecinie od 15 lutego do 5 marca 2024 roku, a na wernisaż – 15.02 w czwartek na godz. 17:00.

CO: Wystawa malarstwa Hanny Pieczyskiej – Kolor i forma

GDZIE: INKU Inkubator Sektorów Kreatywnych, al. Wojska Polskiego 90

OTWARCIE WYSTAWY: 15.02.2024 (czwartek), godz. 17:00

CZAS TRWANIA: 15.02 – 5.03.2024

ORGANIZATORZY: INKU Inkubator Sektorów Kreatywnych, Stowarzyszenie Media Dizajn

KONTAKT: Magda Roman, mroman@mediadizajn.pl, tel. 91 424 04 64

Wydarzenie realizowane w ramach projektu “AkTYwny KreaTYwny – pobudzanie ducha przedsiębiorczości kulturalnej i kreatywnej”. Projekt finansowany przez Islandię Liechtenstein i Norwegię z Funduszy EOG w ramach Programu Aktywni Obywatele –Fundusz Regionalny. Wspólnie działamy na rzecz Europy zielonej, konkurencyjnej i sprzyjającej integracji społecznej.

 Działanie współfinansowane ze środków Gminy Miasto Szczecin.