Wystawa „Fantazje kolorami” – wernisaż

Wystawa „Fantazje kolorami” – wernisaż

Serdecznie zapraszamy do INKU na wystawę malarstwa Zachodniopomorskiego Stowarzyszenia Twórców Kultury pt. „Fantazje kolorami”.

„Początki naszego malowania, to były dylematy co i jak malować. Trzeba było rozbudzać i motywować naszą wyobraźnię, by najpierw w myślach zobaczyć efekt końcowy na płótnie. Dziś po wielu latach nauki, prób i eksperymentów prezentujemy
fantazję w różnych tonacjach, formach, kolorach w naszych obrazach. Zapraszamy do oglądania naszej wystawy używając własnej fantazji w świecie kolorów.” – Krzysztof Majorek, członek ZSTK

Zachodniopomorskie Stowarzyszenie Twórców Kultury powstało w 2006r. Stowarzyszenie jest niezależnym i dobrowolnym związkiem artystów pracujących twórczo w różnych dziedzinach sztuki, takich jak; malarstwo, rzeźba, poezja, fotografia i film. Obecnie zrzesza około 40 członków. Celem ZSTK jest upowszechnianie szeroko rozumianej sztuki, podejmowanie działań zmierzających do polepszenia warunków pracy twórczej oraz współdziałanie z lokalnymi organizacjami działającymi na rzecz kultury i sztuki.

Wernisaż odbędzie się w piątek 4 lutego 2022 roku o godz. 17:00. Wystawa potrwa od 4 do 25 lutego 2022.

CO: Wystawa malarstwa ZSTK „Fantazje kolorami”

GDZIE: INKU al. Wojska Polskiego 90

WERNISAŻ: piątek 4 lutego 2022 roku godz. 17:00

DOSTĘPNOŚĆ WYSTAWY: 4-25.02.2022 (z uwagi na okazyjne wynajmowanie sal wystawienniczych prosimy przed wizytą o telefon: 91 424 04 64)

KONTAKT:
Hanna Wysocka
hwysocka@mediadizajn.pl
tel: 91 424 04 64