Kiermasz świąteczny z Młodą Sztuką vol. 2

Kiermasz świąteczny z Młodą Sztuką vol. 2

INKU Inkubator Sektorów Kreatywnych i Stowarzyszenie Media Dizajn serdecznie zapraszają do udziału w drugiej odsłonie wydarzenia „Kiermasz z Młodą Sztuką”! Zachęcamy młodych twórców związanych ze Szczecinem do wzięcia udziału – to doskonała okazja do prezentacji i sprzedaży swoich prac i rękodzieła. A mieszkańców, zapraszamy do wsparcia młodych artystów poprzez zakup oryginalnych prezentów i upominków last minute!

Na miejscu czekać będzie dodatkowo świeży popcorn i świąteczna muzyka, która sprawi, że poczujecie magię świąt. Nie przegapcie tego jedynego w swoim rodzaju wydarzenia!

Aby zostać wystawcą należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny pod linkiem: https://forms.gle/D3YtvTb3EeaUR3iw

Na zgłoszenia czekamy do 28 listopada. Ilość miejsc ograniczona! Udział zarówno dla wystawców jak i zwiedzających jest całkowicie bezpłatny.

CO: Kiermasz świąteczny z Młodą Sztuką vol. 2
GDZIE: INKU Inkubator Sektorów Kreatywnych, al. Wojska Polskiego 90
KIEDY: 19 grudnia 2023 (wtorek)
GODZINA: 17:00 – 20:00
ZAPISY DLA WYSTAWCÓW: https://forms.gle/D3YtvTb3EeaUR3iw8
ORGANIZATORZY: INKU Inkubator Sektorów Kreatywnych, Stowarzyszenie Media Dizajn
KONTAKT: Magda Roman mroman@mediadizajn.pl, tel. 91 424 04 64

Wydarzenie realizowane w ramach projektu “AkTYwny KreaTYwny – pobudzanie ducha przedsiębiorczości kulturalnej i kreatywnej”. Projekt finansowany przez Islandię Liechtenstein i Norwegię z Funduszy EOG w ramach Programu Aktywni Obywatele –Fundusz Regionalny. Wspólnie działamy na rzecz Europy zielonej, konkurencyjnej i sprzyjającej integracji społecznej.

Działanie współfinansowane ze środków Gminy Miasto Szczecin.