Film „Czy króliki mają dusze?”zakwalifikował się do Konkursu Pełnometrażowych Debiutów Fabularnych KFDF „Młodzi i Film”

Film „Czy króliki mają dusze?”zakwalifikował się do Konkursu Pełnometrażowych Debiutów Fabularnych KFDF „Młodzi i Film”

Film w reżyserii Huberta Czerepoka pt. „Czy króliki mają dusze?” zakwalifikował się do najstarszego w Polsce Festiwalu Filmowego „Młodzi i Film”.

Film jest opowieścią o spotkaniu trzech mężczyzn: Ojca, Syna i Wujka. Historia o powrocie do korzeni i nierozerwalnej więzi Syna z Matką. Wizyta Syna podważa istnienie jednego i tylko jednego modelu osobowości. Wzmocniony alkoholem konflikt napędza kolejne zapętlenia i powtórzenia, popychając bohaterów w stronę nieuchronnego końca. Film stawia pytanie o to, czy możliwe jest wyjście z kadru przekonań i formatujących nas uprzedzeń?

scenariusz i reżyseria Hubert Czerepok zdjęcia Robert Mleczko montaż Marcin Sucharski charakteryzacja Elżbieta Młynarczyk dźwięk Piotr Bruch obsada Halina Czerepok, Hubert Czerepok, Alfred Czerepok, Adam Majiczek produkcja Stowarzyszenie Media Dizajn producentka Monika Klein koprodukcja Akademia Sztuki w Szczecinie, Wydział Sztuki Mediów, Fotografii i Filmu Eksperymentalnego kierownictwo produkcji Elżbieta Młynarczyk dystrybucja Stowarzyszenie Media Dizajn współfinansowanie Zachodniopomorski Fundusz Filmowy Pomerania Film

Informacje o festiwalu znajdziesz na stronie: https://www.mlodziifilm.pl/o_festiwalu