Anna Paszkowska-Thurow – wybrane projekty i realizacje | 2010 – 2022 | wernisaż w INKU

Anna Paszkowska-Thurow – wybrane projekty i realizacje | 2010 – 2022 | wernisaż w INKU

Wystawa jest podsumowaniem 10 letniej działalności na polskim rynku projektowym architekt Anny Paszkowskiej-Thurow. Zaprezentowane prace ukazują dorobek artystyczny autorki z zakresu architektury wnętrz przestrzeni mieszkalnych.

Anna Paszkowska-Thurow – Doświadczona architekt, specjalizuje się w architekturze prywatnej, tworzy kompleksowe projekty aranżacji wnętrz mieszkalnych, mebli oraz obiektów sztuki użytkowej dla najbardziej wymagających Inwestorów. Jej styl charakteryzuje się czystymi liniami, wykorzystaniem naturalnych materiałów oraz nordyckim zamiłowaniem do wewnętrznego porządku i ciepła.

Absolwentka Politechniki Szczecińskiej na Wydziale Budownictwa i Architektury, tytuł magistra inżyniera architekta otrzymała w 2007 roku. Absolwentka kopenhaskiej Erhvervsakademi, tytuł Bygningskonstruktøra otrzymała w 2005 roku.

Swoją zawodową drogę rozpoczęła od pracy w duńskich biurach projektowych, pracowała zarówno jako architekt oraz bygningkostruktør łącznie przez 4 lata. Po powrocie do Polski otworzyła własną działalność projektową.

Obecnie, wraz z mężem, prowadzi pracownię ANNA THUROW Architektura i wnętrza. Wspólnie realizują kompleksowe projekty z zakresu architektury, architektury wnętrz, mebli oraz obiektów sztuki użytkowej.

W 2020 r. została zaproszona do współpracy z Akademią Sztuki w Szczecinie. Prowadzi Pracownię Projektowania Architektury Wnętrz – Przestrzeń Mieszkalna w Katedrze Architektury na wydziale Architektury Wnętrz. W prowadzonej pracowni kształci studentów II i III roku studiów licencjackich oraz I i II roku studiów magisterskich.

CO: Wernisaż wystawy „Anna Paszkowska-Thurow – wybrane projekty i realizacje | 2010 – 2022”

GDZIE: INKU al. Wojska Polskiego 90

WERNISAŻ: czwartek 3 marca 2022 roku godz. 17:00

DOSTĘPNOŚĆ WYSTAWY: 3-28.03.2022 (z uwagi na okazyjne wynajmowanie sal wystawienniczych prosimy przed wizytą o telefon: 91 424 04 64)

KONTAKT:

Hanna Wysocka

hwysocka@mediadizajn.pl

tel: 91 424 04 64